www.wrs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.wrs.ro

un server pe care merita sa-ti omori prietenii in cel mai josnic mod
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Valabil pentru toti playerii !!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 12:45 am

Voi incerca sa fac ceva ce imi doresc de mult timp in legatura cu counter-ul strike asta.. Smile Nu stiu daca o sa tina sau daca va tine cat va dura.As vrea saptamana de saptamana mai exact sambata sau duminica sa aranjez cateva mixuri in care toti sa avem ceva de castigat(nu e vb de bere marcos)...Pentru noi,pentru a mai invata cate ceva despre jocul asta ca multa lume este incepatoare sau nu au mai jucat de ceva timp.Vreau ca cei interesanti sa anunte printr-un simplu replay ca sunt de accord,fie steam fie non-steam...Daca tot ne impuscam zi de zi vreau ca sambata si duminica sa incercam sa jucam in alte conditii..va fi nevoie de 10 playeri,se vor juca 5 harti,sa vb cu marcos sa ma ajute cu parola si cred ca o sa fie interesant..Ce spuneti ?Eu mai mereu joc mixuri,e mult mai interesant mai ales cand ramai singur din echipa ta si trebuie sa te concentrezi sa castigi runda. Smile >Mai exact,totul depinde de noi,de cat de mult ne straduim..O sa fie frumos,majoritatea ne cunoastem,ne vom face prieteni noi si in curand poate reusim sa punem mana pe un server de war,special pentru mixuri..Eu zic ca este o idee buna,acum sa vedem cum va iesii..
Va astept parerile tuturor,avem timp destul,daca merge treaba de saptamana viitoare vreau sa ne jucam mai cu spor Smile Aveti grija la coade,ca sunt cu ochiul stang pe voi,dreptul e atent la Izzy.. lol!
HAVE FUN !!!
Sus In jos
sensat10NNN

sensat10NNN


Posts : 76
Join date : 04/08/2012
Age : 29
Location : Iasi

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 1:42 am

precizie esti un geniu, mult prea mirific pentru Terra! cheers Laughing Tare ideea bounce
Sus In jos
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 2:40 am

sensat10NNN a scris:
precizie esti un geniu, mult prea mirific pentru Terra! cheers Laughing Tare ideea bounce
\

fugi de-aici mah.. Razz
Sus In jos
MissyG.

MissyG.


Posts : 26
Join date : 09/09/2012
Age : 27
Location : Bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 6:12 am

E o idee buna, dar 5 harti cred ca e prea mult Smile
Sus In jos
sensat10NNN

sensat10NNN


Posts : 76
Join date : 04/08/2012
Age : 29
Location : Iasi

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 7:01 am

Unde sa fug ma? Question Doar dupa tine sa-ti dau lama Mad ca altfel n-am unde sa fug Smile
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 1:10 pm

1: e o idee buna
2: deskid eu serverul de war conectare pe ip+parola
3: vezi unde fuge okiul ala ca te crap si te ia toti dracii



P.S!!!!!!!! ::::: izzy e a mea si doar a mea ce draq nu pricepi? vrei sa dau u mine in tine sa te calmezi? Smile
Sus In jos
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 1:56 pm

^mArCoS^ a scris:
1: e o idee buna
2: deskid eu serverul de war conectare pe ip+parola
3: vezi unde fuge okiul ala ca te crap si te ia toti dracii



P.S!!!!!!!! ::::: izzy e a mea si doar a mea ce draq nu pricepi? vrei sa dau u mine in tine sa te calmezi? Smile

taci putin..ms Smile
Sus In jos
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeSam Sept 15, 2012 2:34 am

Da, e tare ideea. Eu ma bag Very Happy Sper doar sa am timp Smile)
Acum ceva timp jucam doar mixuri Razz
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitimeSam Sept 15, 2012 4:30 am

ok eu pregatesc serverul
va anunt cand e gata
Sus In jos
Continut sponsorizat





Valabil pentru toti playerii !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Valabil pentru toti playerii !!!!   Valabil pentru toti playerii !!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Valabil pentru toti playerii !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pt toti membrii
» RUGAMINTE PT TOTI ADMINI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.wrs.ro :: diverse-
Mergi direct la: