www.wrs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.wrs.ro

un server pe care merita sa-ti omori prietenii in cel mai josnic mod
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dragi prieteni ( familie)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
AnGeL Of DeAtH

AnGeL Of DeAtH


Posts : 32
Join date : 03/08/2012
Age : 26
Location : Medias Sibiu

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 1:58 pm

Pe la mine incepe scoala si anul asta cam am ceva de invatat ca dau examenele si trebe sa ma mentin premiant.
Nu o sa mai prea am timp de server .... pe forum o sa mai intru nu asa de des dar mai intru.
Daca este vreo problema in legatura cu pauza mea postati aici si am sa suport tot.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 84
Join date : 03/08/2012

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 8:53 pm

si la tine este aceeasi chestie .... stati linistiti atata timp cat anuntati ce care cum si in ce fel nu o sa se intample mai nimik dar pana la noi actualizari(asta sa nu faceti prostii) accesele raman la fel
Sus In jos
http://www.wrs.ro
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 10:41 pm

Ce clasa esti Angel? Smile)
Sus In jos
AnGeL Of DeAtH

AnGeL Of DeAtH


Posts : 32
Join date : 03/08/2012
Age : 26
Location : Medias Sibiu

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 11:05 pm

trec in a 8-a am fost de al 8 ani Smile) lol!


Ultima editare efectuata de catre AnGeL Of DeAtH in Vin Sept 14, 2012 11:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
MissyG.

MissyG.


Posts : 26
Join date : 09/09/2012
Age : 27
Location : Bucuresti

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 6:09 am

Haha Smile) si eu am 15 ani dar sunt clasa a 10-a Smile)
Sus In jos
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 8:07 am

"smecher" a? Smile) Vom mai vedea mai tarziu.. O sa regreti "smecheria" asta Wink
Sus In jos
AnGeL Of DeAtH

AnGeL Of DeAtH


Posts : 32
Join date : 03/08/2012
Age : 26
Location : Medias Sibiu

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 11:59 am

nu a zis nimeni de "smecherie"...
Sus In jos
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitimeSam Sept 15, 2012 2:31 am

Ba da, tu ai spus mai sus Smile) Dar daca ai dat edit si ai sters problema ta Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dragi prieteni ( familie) Empty
MesajSubiect: Re: Dragi prieteni ( familie)   Dragi prieteni ( familie) Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragi prieteni ( familie)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.wrs.ro :: diverse-
Mergi direct la: