www.wrs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.wrs.ro

un server pe care merita sa-ti omori prietenii in cel mai josnic mod
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O mica problema...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
khay




Posts : 1
Join date : 12/08/2012
Age : 37
Location : Brasov

O mica problema... Empty
MesajSubiect: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 10:01 am

-nick admin:Nu am de unde sa stiu
-rang:Erau 2 moderatori si 1 administrator sensat10NNN,izzy si abc
-dovada:data 12.09.2012 ora 20.40 harta fy_snow
-observatii: Am iesit de pe server si cand am dat recconect eram banat.As dori o parere avizata de la ownerii acestui server si daca se poate de la cel care a dat banul.De preferintna la acest topic sa nu posteze prietenii si rudele celui implicat in acordarea acestui ban deosebit.Si as dori sa stiu motivul pentru care am fost banat permanent.Va multumesc.
Sus In jos
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 10:24 am

Eu am dat ban-ul Wink
Prea dadeai hs-uri in prostie, iar cand am intrat spec sa ma uit pe tine, imediat ai iesit de pe server. Am asteptat sa vad daca mai intri, dar n-ai mai intrat. Si apropo, de ce ma intrebai pe steam (cum am intrat spec) daca ma uit pe tine? /Smile Inca ceva, nu ma mai lua tu pe mine cu chestii gen "sa am incredere in cei de la friends de pe steam".

Pentru felul in care mi-ai vorbit pe steam, eu raman la parerea ca meriti ban-ul!
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 10:30 am

HMMMMMM.................
DIN CE AM INTELES......DIN PARTEA MEA RAMANE BANUL
AKUM NUSH CUM TE DESCURCI CU ADMINUL
DAK VREA SA-L SCOATA.......DAR EU NU IL SCOT
Sus In jos
sensat10NNN

sensat10NNN


Posts : 76
Join date : 04/08/2012
Age : 29
Location : Iasi

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 12:42 am

Eram si eu pe server iar parerea mea e urmatoarea: bann-ul trebuie sa ramana! Avea aim clar in 10 sec a dat 3 hs-uri si a luat pe toti de la ct, iar cand a intrat izzy spec a si iesit + eu am vazut cum tragea si avea aim numai ca nu am apucat sa-i dau sa fac demo...dar pana la urma Izzy decide daca scoate bann sau nu, dar eu raman la parerea ca trebuie sa ramai cu bann-ul Smile AIMERE ! Evil or Very Mad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 84
Join date : 03/08/2012

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 3:16 am

asta nu e o reclamatie adusa unui admin .... si faza cu prietenie sa nu se bage .... aici ai cam dato in bara pt ca toti adminii de pe server ... suntem o intreaga familie dar asta nu conteaza
dar
...... si steam si aim... e cam nasol si basca ca erau 2 admini daca ai vreun demo u de pe server (care lai facut tu ) ar fii bine sa il postezi acilea sa ne uitam si noi si sa vedem si noi cam cum sta treaba
dar pana atunci .... banu cam ramane si nu cred ca ti sa dat ban aiurea
pacat ca ai dat retry sau disconect
poate te gandesti de 2 ori inainte sa faci o prostie
nu ai dovezi .... ai ban
sorry dar asta e parerea mea
Sus In jos
http://www.wrs.ro
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 8:01 am

BANUL RAMANE!!! DOAR ADMINUL IN CAUZA ARE PERMISIUNEA SA IL SCOATA DACA VREA........DAR SE PARE CA NU VREA DECI.......
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 84
Join date : 03/08/2012

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 8:48 pm

izzy scoti banu sau nu ?
asta ca sa stiu daca dau tc sau nu
Sus In jos
http://www.wrs.ro
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 10:44 pm

Nu il scot.
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 1:15 pm

T.C !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





O mica problema... Empty
MesajSubiect: Re: O mica problema...   O mica problema... Icon_minitime

Sus In jos
 
O mica problema...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.wrs.ro :: RECLAMATII-
Mergi direct la: