www.wrs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.wrs.ro

un server pe care merita sa-ti omori prietenii in cel mai josnic mod
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cum pot loa admin pe forum?

In jos 
+2
preCizi3
mortuviu
6 participanți
AutorMesaj
mortuviu




Posts : 5
Join date : 10/08/2012

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 4:19 am

sunt adminu mortuviu de pe server si as vrea sa am moderator pe forum cum pot lua? sau cine mi-ar putea da admin?

p.s. :la accese apar cu numele guess who
Sus In jos
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 9:34 am

Esti tare ma omule,chiar de esti mort si uite ca mai facut sa rad=)) lol! lol! lol!
Pe scurt asa..trebuie sa mai treaca mult timp pana vei primi acces pe forum..Nu cred ca ai 2 saptamani de adminat pe server si vrei modator forum cand peste altii(ex..eu) au trecut ani pana li-sa deschis portita aici !!!
BFT si spor la joc pe server !!!
Sus In jos
mortuviu




Posts : 5
Join date : 10/08/2012

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 10:07 am

bai baiatule am mai mult timp de cat crezi tu sa sti;) am o gramada de timp de adminat pe sv ma;) razi in continuare ce ma intereseaza pe mine Wink si daca au trecut ani ce? bravo tie poate sa treaca si secole...mda... in fine
Sus In jos
Izzy

Izzy


Posts : 144
Join date : 04/08/2012
Age : 30
Location : Bucuresti

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 10:15 am

Mortule eu zic sa-ti masori cuvintele.. Exclamation
Sus In jos
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeVin Aug 10, 2012 10:53 am

Comportamentul tau nu spune decat ca esti copil si cand nu ai treaba iti arati muschii pe ici pe colo.
Cred ca ceri mult mai mult decat ti-ai fi dorit si tu vreodata...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 84
Join date : 03/08/2012

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeSam Aug 11, 2012 5:10 am

administratorii de forum (admin) decid cine primeste acces pe forum si cine nu
NU SE DAU ACCESE PE FORUM!!!

TC!!!
Sus In jos
http://www.wrs.ro
VeCinu




Posts : 23
Join date : 14/08/2012
Age : 33
Location : Giulesti

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 3:08 pm

mortuviu nu se mai saturaa Smile) stiai ca nemultumitului i se ia daru? poate ramai fara admin ! =))) glumesc !

stii de cand joc eu pe srv? stai sa fac o socoteala de cand eram in liceu clasa a 9 adica de 7 ani, ce vremuri cu fratele Rusu, erau altii atunci pe aici !! asa ca bft!
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeMier Aug 15, 2012 1:25 am

deci asta ce zice mortule?
vecinu joaca de 7 ani si nu are mod forum
Sus In jos
mortuviu




Posts : 5
Join date : 10/08/2012

cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 12:09 am

bine am inteles HOO:|NeutralNeutral Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





cum pot loa admin pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: cum pot loa admin pe forum?   cum pot loa admin pe forum? Icon_minitime

Sus In jos
 
cum pot loa admin pe forum?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aspect Forum
» propuneri/sugestii forum si server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.wrs.ro :: diverse-
Mergi direct la: