www.wrs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.wrs.ro

un server pe care merita sa-ti omori prietenii in cel mai josnic mod
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plangere preCizi3!!!!!!!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Plangere preCizi3!!!!!!!!!!   Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 11:52 am

nick player:Marinik
ip:79.116.141.198
steamid:Nu
motiv:Din cauza ca preCizi3 avea cod si l-am injurat,iar el mi-a dat gag,iar dupaia am primit kick,si puteam sa scriu si i-am spus ca o sa-l reclam si mi-a dat ban.

admin in cauza:preCizi3 nu este bun de admins,va rog sa luati o decizie.

VA MULTUMESC!!
Sus In jos
preCizi3

preCizi3


Posts : 83
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : Bucuresti

Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Plangere preCizi3!!!!!!!!!!   Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 12:01 pm

Marinik a scris:
nick player:Marinik
ip:79.116.141.198
steamid:Nu
motiv:Din cauza ca preCizi3 avea cod si l-am injurat,iar el mi-a dat gag,iar dupaia am primit kick,si puteam sa scriu si i-am spus ca o sa-l reclam si mi-a dat ban.

admin in cauza:preCizi3 nu este bun de admins,va rog sa luati o decizie.

VA MULTUMESC!!

Ma pretenas.cu cine crezi ca stai de vorba ???Iti dau cu toate hartile in cap dar sa sti ca nu e vorba de asta...1 la mana..ti-am dat ban pentru ca ai dat retry dupa gag..2 la mana..cand esti pe server incearca sa-ti vezi de jocul tau si daca ai vreo problema,apesi pe tasta "U" (say_team) urmat de @ spatiu apoi mesaj si acolo spui ce te doare...poi tu crezi ca esti primul care ma injura ?nu asta e problema..alta data cand ma vezi pe server incearca sa iti pastrezi calmul ca este doar un joc pe care majoritatea nu-l vor intelege cat or traii ei..asa ca iti dau un sfat..pune mana si cumparati niste casti si pune niste setari acolo daca vrei sa auzi pe ala cand isi cumpara arma in baza..OK ?Multumesc pentru intelegere !!!fara plangeri de 2 lei ca uite cat sa facut euroiu !!!
BFT
Sus In jos
sensat10NNN

sensat10NNN


Posts : 76
Join date : 04/08/2012
Age : 29
Location : Iasi

Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Plangere preCizi3!!!!!!!!!!   Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 2:59 pm

preCizi3 a scris:
Marinik a scris:
nick player:Marinik
ip:79.116.141.198
steamid:Nu
motiv:Din cauza ca preCizi3 avea cod si l-am injurat,iar el mi-a dat gag,iar dupaia am primit kick,si puteam sa scriu si i-am spus ca o sa-l reclam si mi-a dat ban.

admin in cauza:preCizi3 nu este bun de admins,va rog sa luati o decizie.

VA MULTUMESC!!

Ma pretenas.cu cine crezi ca stai de vorba ???Iti dau cu toate hartile in cap dar sa sti ca nu e vorba de asta...1 la mana..ti-am dat ban pentru ca ai dat retry dupa gag..2 la mana..cand esti pe server incearca sa-ti vezi de jocul tau si daca ai vreo problema,apesi pe tasta "U" (say_team) urmat de @ spatiu apoi mesaj si acolo spui ce te doare...poi tu crezi ca esti primul care ma injura ?nu asta e problema..alta data cand ma vezi pe server incearca sa iti pastrezi calmul ca este doar un joc pe care majoritatea nu-l vor intelege cat or traii ei..asa ca iti dau un sfat..pune mana si cumparati niste casti si pune niste setari acolo daca vrei sa auzi pe ala cand isi cumpara arma in baza..OK ?Multumesc pentru intelegere !!!fara plangeri de 2 lei ca uite cat sa facut euroiu !!!
BFT

HAHAHAHAA fara plangeri de 2 lei ca uite cat s-a facut euroiu =))))))))))))))))))))) domnu' precizie, tot respectul!!!! l-ai auzit pe precize ma Marinik de 14 ani??? motiv: RETRY DUPA GAG = ban 100 min => citeste regulamentul!
Sus In jos
^mArCoS^
Admin
Admin
^mArCoS^


Posts : 173
Join date : 03/08/2012
Age : 37
Location : bucuresti

Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Plangere preCizi3!!!!!!!!!!   Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Aug 05, 2012 3:49 am

TC
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Plangere preCizi3!!!!!!!!!!   Plangere preCizi3!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Plangere preCizi3!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.wrs.ro :: cereri unbann-
Mergi direct la: